Telefon: +420 737 369 069

Vinařský penzion Znojmo - Šatov

Penzion Šatovské Lípy nabízí nově zrekonstruované apartmány, ve kterých může pohodlně a spokojeně trávit svou dovolenou čtyřčlenná rodina nebo parta přátel, kteří chtějí poznávat krásy Jižní Moravy.

V každém apartmánu se nachází manželská postel a patrová postel, prostor k posezení, šatní skříň, vlastní sociální zařízení, LCD televize, WIFI připojení.

Součástí těchto apartmánů je společná a plně vybavená kuchyň, která disponuje rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí, sporákem, jídelním koutem a dalšími dvěmi přistýlkami.

V našem penzionu můžete také zažít pravou jihomoravskou řízenou degustaci s certifikovaným somelierem, kdy je k dispozici 5 vzorků vína a domácí škvarková pomazánka s pečivem. V nabídce naleznete také neomezenou konzumaci sudových vín či bohatý a chutný raut.

Ubytování v apartmánech Šatov

Možnosti stravování

Pobytové vinařské balíčky

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Šatovské Lípy přímo v centru vinařské obce Šatov. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti.

více zde

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Šatovské Lípy a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě.

více zde

Cyklo pobyt na Jižní Moravě
na 2 noci

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní .

více zde