Telefon: +420 737 369 069

Restaurace Šatov - Penzion Šatovské Lípy

Součástí penzionu je útulná nekuřácká restaurace a pizzeria, kde nabízíme různá místní jídla.

Nezapomeňte ochutnat specialitu podniku pizzu La Cassa. V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení na venkovní terase. V restauraci se nachází posezení pro 42 osob. 20 míst v salónku se stylovou vinotékou a nabídkou z vlastní produkce vín.

Pizzerie

Nabízíme na výběr z 20ti druhů, na místě připravované pizzy, žádné polotovary nebo mražená těsta, pravá italská pizza dle originálních receptů. Dále nabízíme čerstvé zeleninové saláty, hotová jídla, polévky, zmrzlinové poháry atd. Objednávky pizzy provádějte prosím na telefonu 603 445 665.

Fotogalerie restaurace a pizzerie

Virtuální prohlídka

Ke spuštění virtuální prohlídky je zapotřebí HTML5/CSS3, WebGL.
Pobytové vinařské balíčky

Čtyřdenní letní pobyt na Jižní Moravě

Dopřejte si 4 pohodové dny v klidném prostředí penzionu Šatovské Lípy přímo v centru vinařské obce Šatov. Těšit se můžete na pravou jihomoravskou atmosféru, ke které nesmí chybět dobré víno ze znojemské vinařské oblasti.

více zde

Vinařský čtyřdenní pobyt na jižní Moravě

Využijte degustační balíček penzionu Šatovské Lípy a navštivte proslulý vinařský region na jihu Moravy. Těšit se můžete na čisté ubytování s výbornými snídaněmi a degustaci místních vín ve vinárně - přesně taková bude Vaše dovolená snů na Jižní Moravě.

více zde

Cyklo pobyt na Jižní Moravě
na 2 noci

Poklidné prostředí jihomoravského venkova, nádherná krajina jižní Moravy s vinicemi, historické památky a kulturní akce královského města Znojma a čisté ubytování s výbornou snídaní .

více zde